Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

VIP stáj My Passion

Prodej
Mám tu na prodej několik koníků. Žádný z nich nemá nic povinného, jména jsou pouze "pracovní" a můžete si je změnit. Pokud budete chtít rodiče ode mně, budu jen ráda. Cenu si určíte vy sami. Jedinou podmínku mám, a to takovou, že chci odkaz do měsíce. Jeden člověk si smí koupit jednoho koně. Pokud nebude o koně zájem, může jich koupit víc. Toť vše. Přeji příjemné pořízení

LAVANTA
 
Lavanta je nádherná klisna brandenburského teplokrevníka. Má 56 fotek: pod sedlem drezura, na ruce, výběh, portréty, pod sedlem skoky, koláže.
    

DANNY - SOLD TO RADAR
 
Danny je krásný hřebec/valach ponyho. Plemeno bohužel nevím, je docela vysoký, takže možná i křížený teplokrevníkem. Má 138 fotek: v hale, na ruce, detaily, pod sedlem vyjížďka, portréty, výběh.
    

DAYLIGHT - SOLD TO TOPINKA
 
Daylight je nádherný hřebec/valach teplokrevníka, nespíše holštýn nebo hannover. Má 25 fotek: portréty, pózovačky, volnost, dva takové detaily.
    

WISHFUL VICTORIA - SOLD TO DEELL
 
Roztomilá klisna teplokrevníka, možná holštýn, oldenburg... Má 84 fotek: pózovačky na ruce (dvě jsou v takovém oparu, viz výše), portréty, ve výběhu, řádění ve výběhu.
    

LANGANO - SOLD TO GAVČA
 
Na závěr úžasný hřebec/valach teplokrevníka - asi hannover, kdo ví. Má 79 fotek: postoje, portréty, pod sedlem, detaily.
    
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek